Pratik Grafik Tasarım Eğitimi Udemy’de

Pandemi başladığı günden beri Udemy özelinde içerikler üretmeye devam ediyorum. Bunların üçüncüsünü ise sizlerle paylaşmak istiyorum.

Pratik Grafik Tasarım Eğitimi

Günümüzde grafik tasarım alanında işler çok kolaylaştı. Artık onlarca ücretsiz aracı kullanabiliyor ve ürünler çıkarabiliyoruz. Bu eğitimde bu araçları kullanmayı öğrenecek ve en önemlisi birlikte kullanarak ortaya harika görsel tasarımları çıkaracağız. Bunları ise en pratik şekliyle nasıl yapmamız gerektiğini öğreneceğiz.

Bu eğitimde diğer eğitimlerden farklı olarak Görsel Bakış Açısı kazanmanızı sağlayacak tüyoları başka hiç bir eğitimde bulamayacağınız şekilde hazırladık. Çünkü, her grafik tasarım yazılım bilen kişi tasarım yapsa da istediği sonucu alamayabilir. Öncelikle bu bakış açısını bu eğitimde kazandırıyor ve tüm çalışmaları bu bölümde öğrendiklerimizle uyguluyoruz.

Bu eğitimde

  • Görsel bakış açısı kazanacaksınız
  • Ücretsiz ve çok pratik görsel tasarım uygulamalarını kullanmayı öğreneceksiniz.
  • İş hayatından senaryolar ile yapılmış uygulamalı örnekleri izleyeceksiniz.
  • Dışarıdan bir gözle akla gelmeyecek sorunları nasıl çözeceğinizi bulacaksınız.
  • Bu öğrendiğiniz yetkinlikleri satabileceğiniz yurtdışı platformları hakkında bilgi alacaksınız.

Pratik Grafik Tasarım eğitimi diğer eğitimlerden ayıran özelliği işin sadece teknik yetkinliğini değil önemini ve satışını yapmanızı sağlayacak ipuçlarını içermesidir.

Grafik tasarım bilgisi her alanda ve her çalışmada size değer katacak bir yetkinlik bu yetkinliği kazanmak ve kullanmak ise günümüzde çok mümkün bir hale geldi. Çalışmalarınıza katacağınız görsel katkı sizleri de çalışmalarınızda bir adım öne taşıyacaktır.

İş Hayatında Pratik Grafik Tasarım eğitimi size nasıl bir değer katacaktır:

  • Çalışma hayatınızda oluşturduğunuz raporlar, sunumlar ve çıktılar doğrudan görsel bir zenginlik kazanacak ve katma değer oluşturacaktır.
  • Yaptığınız çalışmaların daha profesyonel gözükmesi, bu çalışmalara olan ciddiyetin ve bakış açısının olumlu yönde değişmesini sağlayacaktır.

Öğrencilik Hayatında Pratik Grafik Tasarım eğitimi size nasıl bir değer katacaktır:

  • Bütün sunumlarınızda ve ödevlerinizde kullanabileceğiniz bu yetkinlik sayesinde çıktılarınızı farklı gösterme imkanına sahip olacaksınız.
  • CV hazırlanması ve proje sunumu gibi işe alımlarda görsel zenginliğiniz olumlu imaj olarak hanenize artı değer yazacaktır.
  • Freelance odaklı yabancı kaynaklı sitelerde ek gelir modelleri oluşturmanızı sağlayacaktır.

Görsel bakış açısı bölümününü katkısı ile yaptığınız tüm çalışmalarda daha göze hitap eden ve en önemlisi müşteriye ( tasarımı görmesi istenen kişi) daha kolay ulaşan çıktılar sunacaksınız.

Eğitime Erişmek İçin:

https://www.udemy.com/course/pratik-gorsel-tasarm-her-seviyeye-uygun/

Teşekkür ederim.

Pratik Grafik Tasarım Eğitimi Udemy’de
Başa dön