ÜAK & Mesut Yar ile “Uyan Türkiye”

İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Kulübü olarak, 07.05.2011 tarihli Mesut Yar ile “Uyan Türkiye” programındaydık.

 

üak mesut yar ile uyan türkiye de
Mesut Yar ile Uyan Türkiye

Mesut Yar’ ın programında bulunan Star TV kupasının yanına Üretim Araştırmaları Kulüp logolu kupamız koyuldu ve yayının başından sonuna kadar, hafta sonlarının en yüksek reytingli programlarından biri olan Uyan Türkiye‘ de ekran önündeydi. Ayrıca, Üretim Araştırmaları Kulübü‘ nün sosyal sorumluluk projesi olan Düş Kütüphaneleri Projemizin afişi 1 dk lık bir süre boyunca Mesut Yar ile duyuruldu. Bu duyuru esnasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğrencileri vurgusu yapıldı. Afişimizde bulunan iletişim numarası sayesinde hemen yardım etmek isteyenler ulaştı. Program konuklarından Mehmet beyde projeye yardım yapacağını açıkladı. Yayın sonunda ise programı Mesut Yar bir jesti ile bizimle kameralar önünde bitirdi.

 

Kulüp olarak geldiğimiz bu noktada, bu güne kadar oluşturduğumuz en iyi konseptlerden biri olan KAHVE ARASI konsepti sayesinde, bir diğer konseptimiz Sosyal Sorumluluk kapsamındaki Düş Kütüphanleriprojemize reklamı en yüksek reytingli kanallardan Star Tv de gerçekleştirdik. Yine bu projemiz için 30 adet rafı Kahve Aramıza gelen Banvit Kurucu başkanı Vural Görener karşıladı. Kütüphanelere sadece kitap toplamak olarak bakmadığımız için gereken 2 adet bilgisayarı ise bir diğer Kahve Arası misafirimiz Simit Sarayı CEO’ su Haluk Okutur bey karşıladı.

 

Bir kahvemizin hatrına gerçekleşen bu güzel olaylar için Üretim Araştırmaları Kulübü adına tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

 

Bahadır KAYA

Üretim Araştırmaları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı

 

ÜAK Mesut Yar ile Kahve Arasında from Bahadır KAYA on Vimeo.

 

 

ÜAK & Mesut Yar ile “Uyan Türkiye”
Başa dön