Üretim Araştırmaları Kulübü 1 Yaşında

1 Mart 2010 – 1 Mart 2011 Tarihleri arasında toplam 21 Etkinlik düzenleyen Üretim Araştırmaları Kulübü, Kahve Arası programlarıyla 1 Genel Müdür, 4 Yönetim Kurulu Başkanı, 2 Genel Müdür Yardımcısını okulumuzda ağırladı.

Aynı zamanda teorik bilgileri pratik becerilere çevirmeyi amaçlayarak çalışan kulüp Hyundai, Efes Pilsen, Honda, Goodyear, Baymak, Zorlu Tekstil gibi fabrikalara teknik geziler düzenleyerek sektör devi firma yöneticileriyle tanışma fırsatı ve tesisleri gezme şansı elde etti.

Bunların haricinde düzenlediği eğitim programları ile gelecek yaşantıya artı değerler katarken, kurduğu hayalleri gerçekleştirme gücünü elde edebileceği bir platform halini aldı.

Türkiye’de alanında açılan ilk öğrenci platformu olan kulüp bu konuda da diğer okullarda çalışan arkadaşlarına ışık tutmakta ve okulu en iyi şekilde temsil etmektedir.

Birinci Yıl Etkinlikleri çerçevesinde, yapacağımız etkinliklerin son ayağı olan ana kutlamada:
Öncelikle Fotoğraf Sergisinin Açılışı akabinde Depo Dans Kulübü tarafından gerçekleşecek bir Dans Gösterisi sonrasında Kulübün yaş günü pastasının kesimi ve en son ise Serdar ATAOL ile stand-up gösterisi ile programı bitiriyor. Ayrıca etkinlik aralarında yapacağı sürpriz hediye çekilişleri ile katılan arkadaşlara eğitim fırsatı sunacak. Biri yılı devirirken yaptıkları, ve bu güne gelmede emeği olanlarla birlikte hazırladığı bu programa hepiniz davetlisiniz.

Üretim Araştırmaları Kulübü 1 Yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön