Sakarya Üniversitesi – WordPress Eğitimi

Düşün Taşın Akademi Üniversite etkinlikleri kapsamında ve Sakarya Üniversitesi Üretim Araştırmaları Topluluğu organizatörlüğünde Bilişim etkinliği düzenlendi. 2 Oturum olan etkinlikte benimde WordPress Eğitimimi gerçekleştirdim..

Etkinlik Fotoğrafları

 

Herkesin Bir Websitesi Olsun adını verdiğim eğitimi kısaca şöyle tanıtabilirim:

Yeni sanal-sosyal dünyada işe alımlardan tutun yeni temaslara herkes tanışmadan önce kişinin adını Google’ a yazmakta. Buda, sizin doğru ve tamamen sizin istediğiniz gibi google da çıkmanızı gerekli kılmaktadır. Google dostu wordpress sistemini tanıdığınızda bir websitesi sahip olmanın hiçte korkulduğu gibi zor olmayacağını farkedeceksiniz. Katılanlar WordPress eğitimi ile 6 adımda ihtiyacınız olan bilgileri edinecek.

Yeni, Sosyal, Dijital Dünyamız oturumunda ise Düşün Taşın Derneği genç danışma kurulu üyesi ve yeni medya uzmanı Kamil Mehmet ÖZKAN çok güncel bir konuda eğitim verecek. Yeni medya kavramıyla gelen aşağıdaki soruların cevapları aranacak.
Bağlı, sosyal ama yalnız hayatımızda yaşadıklarımız günlük hayatı ne kadar etkiliyor? Paylaştıklarımız nereye gidiyor? Paylaşımlarımız hayatımızı, düşüncelerimizi nasıl yansıtıyor? Dünya iletişim trendleri nereye doğru gidiyor? Yeni iş alanları, yeni fırsatlar ve yeni meslekler neler?
Bir dakikada internette neler olduğu düşünülünce bu işin gidişatının öğrenilmesi için kaçırılmaması gereken bir eğitim olacak.

Sakarya Üniversitesi – WordPress Eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön