Yorum – Fast and Furious 5

Fast and Furious 5
Fast and Furious 5 Afiş

Yaş küçük, sene hatırlanmaz, yer bilinmez ve ilk sinemeya gidişim. Avcılarda, sinemaya gittik. Ben teleizyonu okadar büyük görünce aklıma gelen ilk soru “Bunun kumandası ne kadar büyüktür oldu.” bu dillendi annem duydu tabi:) Ama, Power Rangers izlemeyide düşünmedim değil hani:) Seneler geçti. Sinema kültürü arttı. Tarihler Bu günü gösterdiğinde saat 4 sularında dostumdan gelen mesaj ile 5 dost toplanıp Ümraniye AFM ‘ nin yollarını tuttuk. İzlenecek film Fast and Furious 5 olarak belirlendiğinden, aksiyon ve adrenaline bizim aile arabası Mavi Ejdarha ile gitmemiz sıknıtı teşkil etmedi Allah’ tan:) Filme gelecek olursak,

İlk olarak Fast and Furious 5 serinin 4. filminin bitişi ile başlayıp 6. filmin başlangıçı ile bitiyor. EVET! serinin 6. filmi de yolda, jeneriği görüp sinemadan kaçmayın, 6. filmin kadrosu, bir Real Madrid olmasada serinin ilk filminden bir süpriz ve bir Eva Mendes içeriyor. Aksiyon ile başlayan filmin, efektleri olmazssa olmaz en önemli izlenebilirite oluşturan durumunda. Dominic’ in ekibini kurması ve Brezilya’ nın en önemli para babasını haklamasını içeriyor film. Zaten, içerik ve gördüğüm en özgün aksiyon kurgularından birine şahit oldum. Filmin köprü sahnesinin sonu bana Leverage dizisinin geri dönüşlerini, Lağımdan çıkış sahnesi ise Ninja Kamplumbağları hatırlattı. Gösterimindeki başarılar, Brezilya’ yı anlatan şehir görüntüleride, gezilesi görülesi bir yer konumuna soktu benim için o memleketi.

Kesine kesin aksiyon adına kaçırılmayacak bir film olarak görüyorum. Tavsiyemi ediyor ve bir başka film yorumumla sizleri mutlu ettiğimi düşünerek, başımı yastığa mutlu koyuyorum. Selametle..

Yorum – Fast and Furious 5
Başa dön