Düşün Taşın 2 .Üniversite Temsilciliği Buluşması

1 Temmuz 2012 günü Düşün Taşın Derneği Türkiye’ nin en donanımlı 100 gencini bulmak için 2. büyük adımı Bayrampaşa Titanic otelde 100 e yakın katılımcı ile gerçekleştirdi. Etkinliğin detaylarını önemini zaten daha önce bu etkinliği duyururken anlatmıştım. Şimdi ise etkinlikte ki bir kaç önemli anektoddan bahsedeyim.

Düşün Taşın 2011- 2012 sezonu En İstekli Çalışkan Temsilci Teşekkür Belgesi
Düşün Taşın 2011- 2012 sezonu En İstekli Çalışkan Temsilci Teşekkür Belgesini bana layık görmüşler Sağolsunlar...

Öncelikle etkinlikte görev alarak kameramandım ve bir çok ekip arkadaşım gibi bende görevim boyunca etkinliği de bir yandan takip ettim. Etkinlikde onlarca şehirde onlarca öğrenci arkadaşımız Düşün Taşın’ ı tanıyacaklardı. Etkinlik bu sene faaliyete geçen Düşün Taşın bünyesindeki ekilerin sunumları ile başladı. Bende BİGİTEK üyesi olarak koordinatörümüz Arif Acar’ ın sunumunu daha bir ilgiyle takip ettim.

Düşün Taşın ANDROID UYGULAMASI

Düşün Taşın derneği Bigitek ekibimizden Sebahattin Tombul arkadaşımızın yazdığı Düşün Taşın Derneği Android uygulaması Arif’ in sunumunda bir tanıtıım olarak verildi. Bir Android uygulaması kolay yazılmıyor haliyle. Ben Android kullanıcıısı herkese Düşün Taşın’ ı takip etme adına bu linkten uygulamayı ücretsiz indirmelerini tavsiye ediyorum.

Diğer ekiplerde sunumlarını yaptıktan sonra aralar vs yapıldı. Daha sonra da başarılı 2 Young Ceo Derneği üyesi Sayın Ömer Nart ve Uğur Yasin Beyin sunumları bize büyük kazanımlar sağladı. İkisininde İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunu olması ve Uğur beyin özellikle kulübümüzü bilmesi beni acayip onure etti. Kendilerinin anlattıkları strateji ile alakalı sunumu bir başka yazımda özet olarak anlatacağım mutlaka. Bu sunumların ardından Düşün Taşın Derneği ekibinden bizleri layık görmüşler 4 arkadaş yaptığımız çalışmaları yeni temsilci arkadaşlarımıza anlattık. Bana da Düşün Taşın 2011- 2012 sezonu En İstekli Çalışkan Temsilci Teşekkür Belgesini bana layık görmüşler Sağolsunlar, belgeyi en güzel yere koydum odamda 🙂 Anlatımımda dikkat çekmek istediğim noktayı kaç kişi yakaladı bilmiyorum ama hayallerin yüksek olduğu bir yerde olduklarının ve her şeyden önce bir düşünce kuruluşunda olduklarının farkında olmalarını istedim yeni arkadaşların.. Çünkü, Türkiye’ ye kitap okutmak, önümüzdeki yıllarda Türkiye’ nin gündemini belirleyecek 100 donanımlı genci  bünyesinde barındıracak bir düşünce kuruluşundan bahsediyoruz. Türkiye de ideoloji taşımadan kaç tane dernek yada kuruluş vardır düşünce kuruluşu adı altında? Ben bilmiyorum bir tane gördüm severek üyesiyim.. 🙂 Etkinliğin son bölümünde biraz dile düşerek de olsa benim damga vurduğum denebilir bir ufak aktivite oldu. Videostar adı altında Sayın, Erdem Genç in video çektiği etkinlikte bize de şarkı düştü. En eğlenceli grup oskarını da başkanımızın elinden aldık 😀
Hepinizi Düşün Taşın organizasyonlarına davet ediyorum.

Düşün Taşın 2 .Üniversite Temsilciliği Buluşması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön