Hakkında

Bahadırca

Bir Bahadır KAYA projesidir.

Web Dünyasındaki ilk eserim olan Bahadırca, sadece kişisel bir web sitesi olarak görülmemelidir. Bahadırca ile beraber ilk web sitesi deneyimimi sağlamış ve diğerlerine kapı açmış oldum.

Bu deneyimde neleri hedefledim?

Kişisel bir Web sitesi yapmayı

WordPress sistemini öğrenmeyi

Kurumsal olarak site yapmayı

Google Optimizasyonunu

Bunlarda başarı durumum ise şaşırtıcı derecede iyi olunca akabinde bir kaç site yapıp, projeler geliştirmeye başladım. WordPress’ in aslında sadece bir blog sitesi yapma sistemi olmadığını gördüm.  Optimizasyon olarak ise denemelerimde başarı sağlayarak, Google sıralaması açısından çok iyi yerlere geldim.

Kişisel anlamda kendimi ve hobilerimi sergilemenin yanı sıra bir kaç konsept ile de dışarıdan girilen aranan bir site olmasını istedim. Bunun için geliştrdiğim konseptler ise:

Hoşça Sözler

Bu konsept ile Facebook’ da çokça rağbet gören özlü sözler gruplarının, sayfalarının bir benzerini oluşturdum aslında. Ama, buradaki temel fark, az bilinen, kıyıda köşede kalmış sözlerinde paylaşılması. Paylaşılan sözün yazarı az bilinen biri olsada olmasada adını koyarak, Google’ da kendi adını girdiğinde Bahadırca’ nın ilk sayfada çıkmasını sağlıyoruz.

Ders Notları

Her öğrenci gibi bende ders notlarını web sitemde paylaşmaya başladım. Aradaki, fark interaktif bir şekilde ders notlarını slayt bile olsa okuyup faydalanabilmesi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön