Otobiyografi

 

Bahadır KAYA

 

1991 Erzurum doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’ da 3 farklı okul değiştirirek 2005 yılında tamamlamıştır. 2002 yılı takım halinde masatenisi Üsküdar ikinciliği ve istanbul 5. liği ödülü bulunmaktadır. İstanbul Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi’ ni 2009 yılında bitirimiş ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği programına başarı burslu olarak girmiştir. Aynı zamanda, Açık Öğretim Fakültesi Dış Ticaret programı öğrencisidir. 2012 – 2013 sezonunda Finlandiya Oulu Üniversitesinde öğrenim görmüştür. Şuan, Düşün Taşın Derneği Akademi biriminin görevlerini yerine getirmekte, Kendi oluşumu olan TTM Tasarım’ da tasarımcı, Endüstri Mühendisliğim Platformu Yayın Yönetmeni, iStaj’ da Kurucu olarak görevlerine devam etmektedir.

— Bilgeadam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı’ nı Üstün Başarı ile tamamlamıştır.

—İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Kulübü başkanlığı yaptığı 2011 yılında kulüp, Türkiye’ nin en aktif kulüpler yarışmasında 717 öğrenci kulübü arasında finale kalmıştır.

—Düşün Taşın Derneği tarafından 2012 yılında en istekli ve çalışkan temsilci ödülünü almıştır.

— Prof. Dr. Gültekin Çetiner tarafından yapılan SEO yarışmasında üniversite birincisi ve genelde ikincilik ödülü almıştır.

— 2011 yılında öğrenci kulübü olarak başlatıkları ve 3 yılda 3 şehirde 8 kütüphane açtıkları Düş Kütüphaneleri projesi kapsamında Moral Fm, Best Fm, TRT Fm, CINE 5 Canlı yayın konuğu olmuştur.

— 2012 yılında İstanbul Ticaret Odası ve Üniversitesi iş birliği neticesinde öğrenciler arasından seçilerek Hannover Sanayi Fuarında bulunmuştur.

— 2013 yılında SEECEL Girşimcilik Fakültesi olan üniversitesinin mühendislik ve tasarım fakültesinin görevlendirmesiyle, Hırvatistan’ da 10’ a yakın ülkeden gelen eğitim kurumları arasında üniversitesini temsil etmiştir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön